20 вересня 2021

УДПУ імені Павла Тичини приймав американську делегацію від Університету Безеля в Мінесоті на чолі з директором центру доступності та інтеграції Кейт Бонавіц, Люком Бонавіц MBA та керівником україно-американської громадської організації «Табір Максимум» Віталієм Собко.
У рамках візиту також відбулась зустріч з деканом факультету соціальної та психологічної освіти, доктором педагогічних наук, професором Оксаною Олексіївною Кравченко та заступником декана з практичної підготовки, кандидатом педагогічних наук, доцентом Роєнко Світланою Олександрівною. Під час зустрічі було обговорено про можливості співпраці та практичної підготовки здобувачів, а також про інклюзивний супровід здобувачів та досвід що вже набутий в університеті. Усі учасники зустрічі висловили надію на подальшу співпрацю.