«Умань єднає» – під таким гаслом уманчани відзначили День міста

10 жовтня 2017

Вже котрий рік поспіль святкування міста з 401-річною історією припадає на першу суботу жовтня. Організатори ретельно готувалися до свята.

Святкування дня Міста було надзвичайно грандіозним. Факультет соціальної та психологічної освіти з задоволенням приєднався до участі у святі.

У цей період працювали  містечки майстрів, розваг та атракціонів, ярмарок, а також було представлено усі навчальні заклади, наш факультет не залишився осторонь, на малечу чекали ігрова зона з аніматорами, та цікаві майстер класи, а також усі бажаючі мали змогу ознайомитися з «Психодіагностичним експрес-меню».  Меню складалося з таих  «діагностичних страв»: 1) Життєві пріоритети; 2)Секрети улюбленого кольору; 3)Про що говорить Ваш підпис; 4) Ваша психогеометрія; А на десерт кожен охочий міг отримати Комплімент від шефв: «Позитивний ресурс».

Усі студенти які приймали участь в заходах до дня міста отримали масу позитивних емоцій та з нетерпінням чекають наступного року.