УРОЧИСТІ ЗБОРИ АСПІРАНТІВ ТА ДОКТОРАНТІВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

7 вересня 2017

У конференц-залі університету відбулося урочисте зібрання аспірантів та докторантів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний, який побажав всім успіхів та високих звершень у тій справі, яку вони обрали, наголосивши на важливості постійної кропіткої праці над освітньо-науковими і науковими програмами підготовки докторів філософії та докторів наук. Олександр Іванович також вручив докторантські й аспірантські посвідчення та залікові книжки.

Теплі напутні слова аспірантам та докторантам університету висловили проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат історичних наук, професор Владилена Сокирська, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олександр Коберник, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталія Коляда.

Щиро вітаємо наших докторантів, аспірантів й бажаємо творчих злетів, міцного здоров’я та натхнення у наукових пошуках!