УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕДАГОГІВ М. УМАНЬ

25 квітня 2018

23 квітня 2018 року Осадченко Інна Іванівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, завідувач Польсько-українською науково-дослідницькою лабораторією психодидактики імені Я. А. Коменського Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – провела лекцію на науково-практичній конференції «Забезпечення наступності у роботі дошкільної, початкової та базової ланок освіти в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа» для вчителів початкової школи м. Умань.

Інна Іванівна схарактеризувала психолого-дидактичні засади реалізації технології «партнерського навчання».

Учителі брали активну участь у дискусії щодо основних положень партнерського навчання як пріоритету Концепції «Нова українська школа», ставили поточні питання, визначали шляхи співпраці з метою продуктивної реалізації зазначеного документу.

У перспективі заплановано серію аналітичних тренінгів.