ХІI зміна національно-патріотичного табору «ДІЯ»

11 листопада 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у межах діяльності Національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія» завершилася тематична зміна під гаслом «Наслідуймо видатних українців!». Мета – висвітлення педагогічної діяльності видатних освітян-громадівців України другої половини ХІХ – початку ХХ століття.

З нагоди 200-річчя від дня народження відомого письменника, історика, етнографа, перекладача, редактора, літературного критика, педагога Пантелеймона Куліша – одного з чільних представників українського національного відродження ХІХ століття: студентство факультету ініціювало проведення урочистої зміни «Пантелеймон Куліш – життя, віддане просвітництву».

Серед заходів якої: захід у Центральній бібліотеці міста Умань «О, цей невгамовний Куліш», виготовлення тематичних листівок, виставка праць Наукової бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини, приурочена творчій діяльності П. Куліша; виховний захід «Геній української нації»; проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Просвітницька та культурно-освітня діяльність Пантелеймона Куліша: з нагоди 200-річчя з дня народження» тощо.