Центр діагностичних та тренінгових технологій «Інсайт» запрошує до співпраці

11 січня 2020

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини працює Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт».

Основні напрями діяльності на 2019-2020 навчальний рік:

• розширена комп’ютерна індивідуальна психологічна діагностика професійного спрямування з подальшою консультацією (можливий виїзд в райони міста при наявності функціонуючого комп’ютерного класу та підключення до інтернету);
  • психологічний експрес-курс підготовки до ЗНО для старшокласників;
  • тренінги особистісного та професійного росту для студентства;
  • тренінги спілкування та ефективної взаємодії в групі/команді;
  • організація та проведення семінарів-практикумів, тренінгів, науково-практичних конференцій, авторських шкіл психологічного спрямування для психолого-педагогічних кадрів закладів освіти та студентів.

Команда кваліфікованих спеціалістів запрошує вас визначитись із майбутньою професією, дізнатись про особистісні здібності та реалізувати свій внутрішній потенціал.

Адреса Центру: м. Умань, Черкаська обл., 20300, вул. Садова 28, к.219.

Консультації психолога та запис на тестування проводяться за попереднім узгодженням +3809305650 (Лівандовська Інна Антонівна).