Калейдоскоп подій ФСПО-2018: Церемонія нагородження «Кращі з кращих ФСПО-2018»

14 січня 2019

«Якщо зірки запалюють – значить – це комусь потрібно?
Значить – це необхідно, щоб щовечора над дахами
будинків спалахувала хоч одна зірка!»
Нещодавно відбулась найголовніша подія року, а саме  VIІ церемонія нагородження  «Кращі з кращих ФСПО-2018». Традиційно нагороджувались, найталановитіші, найрозумніші, найактивніші студентів нашого факультету. Цього року  у нас з’явилися нові зірки, які своїми вчинками довели що вони найкращі. Цього року наші студенти змагалися в 12-х номінаціях та отримали такі титули:
Краща староста – Новак Анастасія, Ткачук Людмила
Краща група – 11 група
Кращий студент-науковець – Загоруйко Віолетта
Кращий студент – Цихоня Світлана
Кращий куратор – Левченко Наталія Володимирівна
Кращий волонтер – Ошовська Оксана
Краща проект в межах табору «ДІЯ» – 11 група
Іменний степендіат ім. А.І.Кагальняк – Кондратьєв Сергій, Цихоня Світлана
Активіст факультету – Єскіна Анастасія
Найактивніший студент – першокурсник Юрчак Євген, Лінник Владислав
А також цього року були представлені нові номінації:
Відкриття року – Буртна Світлана, Буртна Анна
Приз глядацьких симпатій – Левченко Наталія Володимирівна
Усі студенти поринули в атмосферу свята адже під час концерту виступали с вражаючими танцями, піснями. Цей фестиваль ще раз довів, що наші студенти найкращі, сподіваємось, що наступного року запаляться нові зірки та нові таланти.
Для оголошення переможців, вручення їм грамот та особливих нагород – «Нік» на сцену були запрошені проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк, начальник відділу у справах сім`ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, декан факультету Оксана Кравченко, науково-педагогічні працівники.