Чемпіонат України з боксу серед дівчат

16 лютого 2017

T6isTDoGt68

З 5 по 11 лютого в Ковелі, що но Волині проходив чемпіонат України з боксу серед дівчат-юніорок, дівчат -молодіжниць та жінок-еліти. Черкащину на цих змаганнях представляли 14 боксерок різного віку. Серед них були три представниці уманської школи боксу, Ткачук Олександра 60 кг.(молодь), Цуркан Анастасія 64 кг. та Кіндратенко Крістіна +80 кг. (еліта).

KcFeacjGDuo

Va70n7kiXiU

Одразу дві медалі здобули уманські спортсменки. Ткачук Олександра посіла друге місце у своїй ваговїй категорії та Кіндратенко Крістіна здобула бронзову медаль престижних змагань. Приємно відмітити той факт, що студентка Уманського гумонітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка Ткачук Саша у півфіналі здолала суперницю з Івано-Франківська, якій нещодавнно програла, одним словом взяла реванш, так як і потрібно в боксі. Вітаємо дівчат і бажаємо натхнення для подальших звершень.