Четвертий курс для студентів – це початок самого справжнього дорослого життя

8 листопада 2018

За кілька кроків від довгоочікуваного диплома вони вже точно можуть сказати чи підтвердились їхні очікування від навчання, а також очікування щодо майбутньої професії.

У рамках святкування на факультеті тижня працівника соціальної сфери 43 група разом із своїм куратором Шеленковою Н.Л. провели виховну годину на таку актуальну тему  «Моя майбутня професія».

Усі студенти вели активну участь у бесіді щодо навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти, ділилися думками щодо того, чи імпонує їм їхня майбутня професія, щиро та відверто ділилися своїми враженнями та планами на майбутнє.

У ході роботи студенти представили дві доповіді на тему «Важливість психолога у житті суспільства» та «Словесний портрет себе як психолога». Також студенти проявили творчий підхід та  розробили стінгазету «Я – ідеальний психолог». Ця робота передає бачення студентів щодо того, який має бути сучасний психолог та якими основними якостями володіти.