Мотиваційний тренінг “Чи є в людини крила?”

26 квітня 2019

Для людини немає нічого цікавішого, ніж сама людина. Тому, в рамках тижня психології 22 квітня 2019 року відбувся практико-орієнтований мотиваційний тренінг «Чи є в людини крила?». Тренер: викладач кафедри психології Лівандовська Інна Антонівна.

До участі були запрошені студенти нашого університету.  Приємно відзначити, що інноваціями в галузі практичної психології цікавляться не лише студенти факультету соціальної та психологічної освіти, а й інших факультетів, зокрема природничо-географічного.

В тренінговій формі учасники взяли участь в дослідженні та обговоренні наступних питань:  мотивація як вектор особистісної реалізації; специфіка роботи з різними категоріями людей щодо розвитку та корекції  мотиваційної сфери;  сучасні мотиваційні техніки в роботі психолога.

Насичена та активна форма роботи не залишила  учасників тренінгу осторонь від проблем власної мотиваційної сфери та людей, які можуть потребувати професійної підтримки.