Опитування роботодавців щодо ринку праці та співпраці

Факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університете імені Павла Тичини проводить опитування роботодавців щодо потреб ринку праці та співпраці з факультетом.

Шановні робтодавці, просимо Вас долучитися до опитування та відповісти на запитання анкети, поставивши позначку навпроти найбільш прийнятого для вас варіанту відповіді. На це вистачить 10-15 хвилин. Опитування анонімне, його результати будуть представлені в узагальненому вигляді.

Анкета носить особистісний, оцінний характер, тому просимо відповісти на запитання анкети якомога повніше і відвертіше. Нам дуже потрібна ваша думка для організації навчального процесу університету відповідно до сучасних вимог і забезпечення якісної професійної підготовки здобувачів.

Заздалегідь вдячні вам за участь! Висловлені Вами побажання будуть використані для поліпшення якості освітніх послуг, що надаються Уманським державним педагогічним університетом.

Дякуємо за співпрацю!