ІІІ Міжнародний форум молодіжних центрів “Від ініціативи – до дії”

28 травня 2019

На Київщині 22-24 травня проходив  ІІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії».

Протягом трьох днів понад 110 учасників обмінювалися досвідом та кращими міжнародними й національними практиками щодо діяльності молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні. Студентка нашого факультету – Калюженко Аліна була учасником Міжнародного форуму.

Про досвід розвитку молодіжної інфраструктури, забезпечення життєздатності та сталості роботи молодіжних центрів учасникам розповіли іноземні експерти з Люксембургу, Ірландії, Естонії та Словенії.

Також, під час заходу учасники мали змогу обговорити теми щодо адвокації роботи молодіжних центрів та їх взаємодії з органами влади та соціального замовлення в молодіжній політиці.

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Асоціацією молодіжних центрів України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.