24 квітня 2019

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на факультеті філології й журналістики імені Михайла Стельмаха було проведено і організовано ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

Серед учасників були студентки ІІ курсу 22 групи факультету соціальної та психологічної освіти Поліщук Анжела Юріївна і Хмара Вероніка Олександрівна.

Олімпіада проходила у два тури де студенти мали можливість проявити свої знання з даної дисципліни та вміння правильно формувати і викладати свою думку.

У перерві між турами олімпіади студентки відвідали Музейно-просвітницький центр університету і концертно-розважальну програму.

За участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Українська мова (за професійним спрямуванням)” студенти отримали сертифікати.