ІІ МОДУЛЬ ПРОГРАМИ STUDENT ACTION

10 липня 2019

Нещодавно пройшов ІІ модуль програми Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів від British Council Ukraine, який проходив в Українському католицькому університеті м. Львів.

Факультет соціальної та психологічної освіти представляла лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Катерина Чупіна

Під час ІІ модулю ми мали можливість прослухати цікаві  лекції радника Міністра освіти і науки України, члена Національної команди експертів із реформування вищої освіти, викладача Києво-Могилянської академії, PhD (Кембридж) Михайла Винницького.

Учасників модулю навчали PR-технологіям, робити внутрішнє оцінювання якості освіти, розвивати лідерські якості, налагоджувати механізми розповсюдження, співпраці та обміну ефективною практикою розвитку лідерського потенціалу університетів тощо.

Заключною частиною цього модулю став захист проектів, які спрямовані на розвиток університетів. Наш університет представляв  проект «Академічна доброчесність». По завершенню програми учасники отримали сертифікати.