І етап студентської олімпіади з педагогіки

23 лютого 2018

21лютого 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся І етап студентської олімпіади з педагогіки.

Участь в олімпіаді взяли представники всіх факультетів, де викладається педагогіка як інтегрований предмет. Всього по університету участь взяли 27 студентів.

Факультет іноземних мов

1. Владична Ольга 31 гр.
  2. Куріна Дар’я 34 гр.
  3. Гоцуляк Анастасія 21гр.
  4. Цимбалюк Юлія 17с. гр.

Факультет соціальної та психологічної освіти

1. Будегай Вікторія 32 гр.
  2. Подгорна Тетяна 24 гр.

Факультет початкової освіти

1. Сич Марія 24 гр
  2. Шамрай Лілія 23 гр

Факультет мистецтв

1. Павлишина Марія 22 гр.
  2. Семко Людмила 39 гр.
  3. Козачок Віталій 39 гр.

Факультет української філології

1. Король Марина 32 гр.
  2. Куян Дарина 32 гр
  3. Герасименко Наталія 32 гр.
  4. Кулінєєва Анна 32 гр.

Факультет фізичного виховання

1. Целовальник Олександр 34 гр.
  2. Духовний Валентин 34 гр.

Природничо-георафічний факультет

1. Бузань Лілія 35 гр
  2. Норченко Валерія 34 гр

Факультет фізики математики та інформатики

1. Рафаєнко Валерія 21 гр.
  2. Зубрицький Дмитро 22 гр

Факультет професійною та технологічної освіти

1. Снігур Вікторія 31 гр
  2. Чорновіл Тетяна 31 гр

Історичний факультет

1. Фурман Ірина 31 гр.
  2. Будаловський Віктор 31 гр.

Для розв’язання завдань з педагогіки учасникам олімпіади необхідно було продемонструвати знання теоретичних та методологічних засад педагогіки; структури та закономірностей педагогічного процесу в системі освіти; механізмів здійснення фізичного, інтелектуального, соціального, духовного розвитку особистості; змісту виховання та навчання; принципів, форм організації та методів навчання і виховання; сутності управління і керівництва освітою та школою, історичного розвитку педагогіки як науки.

Слід, відмітити, що студенти всіх факультетів продемонстрували ґрунтовні знання та виконали усі завдання на достатньому рівні.

За результатами олімпіади переможцями виявилися:

І місце – Курінна Дарія Сергіївна (факультет іноземних мов)

ІІ місце – Куян Дар’я Миколаївна (факультет української філології), Будегай Вікторія Андріївна (факультет соціальної та психологічної освіти)

ІІІ місце – Кулінєєва Анна Володимирівна (факультет української філології), Король Марина Сергіївна (факультет української філології), Зубрицький Дмитро Володимирович (факультет фізики, математики та інформатики).

Усім учасникам олімпіади дякуємо за участь і бажаємо не втрачати оптимізму та наполегливості в оволодінні педагогічними знаннями, вміннями та компетенціями, успіхів у наступних олімпіадах, сподіваннях і звершеннях.

Оргкомітет проведення І етапу студентської олімпіади з педагогіки.