1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня 2016

dsc09034

Як відомо, СНІД – одна з найважливіших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ ст. і увійшло у ХХІ ст.Стрімко зростає кількість інфікованих, хворих і померлих від СНІД людей. Багато про СНІД уже відомо, але щодня з’являється  нова  інформація.

1 грудня відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Факультет соціальної та психологічної освіти  також не залишився осторонь, за допомогою благодійного фонду «ВОЛЯ», студентами факультету було організовано акцію «ВІЛ/СНІД: ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН» , усі бажаючі могли отримати інформаційні брошури та засоби контрацепції.

dsc09031

Також усі студенти , як  символ солідарності з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД, одягли червоні стрічки.

dsc09042

Студенти – це майбутнє нашої  країни. І нехай це майбутнє буде освідченим, щасливим, а найголовніше здоровим! Захистіть себе та своїх близьких від цієї страшної хвороби! Будьте обачними!

dsc09165