1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня 2015

Міжнародний день людей похилого  віку  був  проголошений  Генеральною Асамблею  ООН у 1991 році. Цей день– не лише можливість нагадати про людський обов’язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої  частини суспільства.

IMG_0054

Це також привід до роздумів щодо подальшої  долі  людства, його  культури , взаємозв’язку  поколінь.  І саме в честь цього свята факультет соціальної та психологічної освіти завітав до будинку пристарілих. Студенти подарували святковий концерт для людей похилого віку. З самого початку панували тепла атмосфера , було помітно що всі отримували задоволення від концерту.

По завершенню концерту,люди старшого покоління були вдячні студентів,за приємний подарунок до їхнього свята.

IMG_0020

IMG_0003