Враження студентів-першокурсників від першої сесії

18 січня 2016

Зимова сесія вже майже позаду, студенти відпочивають на канікулах та зустрічають новорічні свята. Для наших першокурсників ця сесія була першою в їх житті, а тому цікаво б почути їх враження. Щорічно після зимової сесії ми проводимо такі міні-інтерв’ю. Це вже стало своєрідною традицією.

9_336-001_i

Отож, ми поцікавились у студентів-першокурсників про їх враження від першої сесії.

лд

Як і для кожного першокурсника, перша сесія асоціюється з чимось новим, незнайомим, в певній мірі навіть з певними перешкодами. Адже від старшокурсників не раз можна було почути, що сесія – це просто «жах», а особливо перша. Ще від початку навчання мене лякали думки про сесію. Я дуже боялася коли вже почнеться, той день про який всі так говорять. А коли сказали, що можна достроково її здати, так би мовити, якщо добре навчалась і вистачає балів, що тоді ще й будуть довші канікули, я вже й перестала сподіватись, що це можливо. Адже сесію так швидко не здаси, як можна було б подумати.

Але сталося справжнє диво. Протягом всього періоду навчання я старалась добре навчатись, щоб так би мовити, набрати ту певну кількість балів з якою я б без перешкод могла б закрити сесію достроково. І насправді, як я й мріяла все сталось саме так. Сесію здано достроково. Я собою горджусь. Як мені здалось, то перешкод ніяких і не було.

Потрібно лише вірити в себе та свої можливості, та менше слухати інших, адже це лише пригнічує в наших серцях все те, що допомагає нам добиватися бажаного.

Але, якщо чесно, я вважаю, що це все завдяки хорошим викладачам, які працюють у нашому університеті. Тому, що вони направляють нас в потрібне русло. Я дуже дякую всім викладачам, адже завдяки їм та їх професійній підготовці навчання виявилось цікавим та легким.

Бажаю всім  вірити  в себе і все буде добре! Цікавого та легкого всім навчання!

Олена Тодоровська

 

ппо (3)

Моя перша сесія пройшла добре, але за місяць до неї від самої назви проходили мурашки по шкірі, всі говорили що перша сесія найголовніша, і я сильно переймався через неї. Певною мірою враження може й зміняться, але зараз позитивні, враховуючи що я здав її автоматом. Не можна сказати що сесія була легкою, постійні перездачі якщо лінився протягом семестру, здачі ІНДЗ, походи хвостиком за викладачами, робота за комп’ютером до самого ранку та інше. Тому можу сказати що це було тяжко, але певною мірою весело.

Олександр Стецюк

попо (1)

Перша сесія…. Звичайно, переживала, хвилювалася чи вистачить балів, чи здам все вчасно, чи матиму стипендію. ІНДЗ, семінари, конспекти – все закрутилося. Особливо важко було останні 5 тижнів: недоспані ночі, хвилювання, ті ж ІНДЗ, конспекти та семінари…

Але сьогодні я з впевненістю можу заявити –  сесія пройшла швидко, і я задоволена результатом.

Я рада, що обрала саме цю професію і цей ВНЗ. Всім веселого навчання та легкої сесії =))))

Анна Барабаш

пнегенг (1)

Перша сесія була для мене чимось таким, чого я чекав, чимось цікавим та тим, що змушувало мене хвилюватись. Найважчим, напевно, було те, що потрібно було здавати багато матеріалу з різних предметів в короткі строки. Легким i позитивним є те, що я побачив перший результат свого навчання, i це мені дуже сподобалось, адже я бачив що вже чогось досяг. Тому враження від першої сесії в мене позитивні.

Володимир Петрик

енееш (1)

Перший семестр для мене пролетів дуже швидко… Навіть не віриться, що сесія уже позаду…

Як для першого разу – вона здалась досить легкою! Були проблеми з деякими предметами, але якщо брати до уваги, що це перша сесія  – то це нормально.

Мені сподобався і сам процес здачі всіх предметів автоматом. Як на мене, то нічого важкого в цьому немає, головне наполегливо працювати і прикладати багато зусиль.

А ще, викладачі дають змогу протягом семестру набрати високі бали, і піти на довгоочікувані канікули.

Аліна Лісяна

апрагегекг (1)

Для мене у вересні це були самі найстрашніші слова..

Одна людина казала, що я ще не студент, а стану ним тільки після першої сесії. Тепер я з полегшенням можу сказати, що я вже студент!

В мене вона тривала приблизно три тижні, і для мене вона так швидко промайнула, що я не побачила як збирала речі додому…

За першу сесію в мене було все: плач, істерика, хвилювання…

Перездачі, заліки, екзамени, підсумкові контрольні, ІНДЗ…. коли згадую страшно робиться,  а ще я для себе винесла урок, що всі перездачі треба закривати одразу, а не чекати до сесії, і не закривати в один день три дисципліни…

Ці три тижні були прекрасними, ми подружилися всім потоком і у всіх були тільки розмови про сесію, щоб по-швидше її закрити, але тепер, кого не запитаєш всі хочуть назад в університет, назад на пари, на лекції, на семінари, всі сумують за своїм навчанням.

Якщо чесно, мені сподобалось, і я б хотіла подякувати за ці веселі момент з першої сесії.

Жанна Притиковська

 

енгешеш (1)

Як такої сесії я майже не відчула, адже майже все здала автоматом. В мене залишився один екзамен, але надіюсь що складу його на добре.

Тетяна Розкидана

 

енешешеш (1)

Моя перша сесія, на щастя, пройшла успішно. Були певні складнощі, які вдалося подолати і успішно скласти сесію. Я та мої одногрупники сумлінно вчилися протягом усього семестру, так як всі нам говорили “а от скоро сесія”, “ну ось буде сесія”. Коли прийшов час до сесії, на нас чекали випробування.. Але ми впорались!

Подолавши першу сесію, з нетерпінням чекаємо другої!

Анна Похилюк

Бажаємо нашим першокурсникам наступних легких сесій та гарних досягнень, як у навчанні так і в студентському житті в цілому.