14 жовтня – День захисника України

15 жовтня 2015

14 жовтня, в день, коли ми вперше відзначали День захисника України, у рамках роботи Національно-патріотичного табору “Дія” студенти 21 групи вирішили привітати військових, які знаходяться у зоні АТО і захищають нашу країну.

yqlvThMjYqg

Студенти телефонували військовим і висловлювали свої найщиріші привітання та подяки. Сподіваємось, що наші вітання та підтримка зробили цей день хоч трішки світлішим та теплішим для наших хлопців і вони також відчули дух цього святкового дня!

YPAwj3eEWdY

Мужність, честь, сила і відвага — тільки кращі з кращих прийняли присягу в лавах Збройних сил України. Вони готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини.

У святковий день ми бажаємо Вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі.