II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».

29 March 2015

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» за №1193 від 21.10.2014 р. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини визначено базовим вищим навчальним закладом освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».
Організатором конкурсу стала кафедра загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління.
26 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася підсумкова науково-практична конференція, у якій брали участь представники понад 20 вищих навчальних закладів з усієї України.
фото 1

За результатами підсумкової науково-практичної конференції студент технолого-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету Олександр Румянцев (науковий керівник – Коберник Олександр Миколайович, доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління)
Фото 2
та студентка факультету соціальної та психологічної освіти Антоніна Кокоша (науковий керівник – Коляда Наталія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
були нагороджені дипломами ІІ ступеню. Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо подальших перемог на науковій ниві.