Навчальний тренінг «Методика проведення тренінгу. II частина»

30 March 2015

28-29 березня на базі Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій відбулася чергова зустріч психологів міста на навчальному методологічному тренінгу «Методика проведення тренінгу. II частина». Вела навчальну програму міжнародний тренер з питань збереження здоров’я Олена Анатоліївна Голоцван.
Суть тренінгової програми полягає у поглибленому вивченні роботи психологічного тренера та секретів розробки і ведення тренінгу. Даний курс став продовженням першого навчального блоку, який відбувся у вересні 2014-го року.
gx3tY0tAslU

Якщо перша зустріч психологів була більше насичена теоретичною частиною з інтерактивними методами роботи, то цей дводенний тренінг дав можливість учасникам спробувати реалізацію теорії на практиці. Учасники вчилися самостійно проводити із групою різні структурні елементи тренінгу, давали один одному зворотній зв’язок та отримували супервізію від тренера, обговорювали проблемні питання своєї практики проведення тренінгової роботи, а на завершення вчилися писати тренінги під контролем тренера.
QD-DXO2EOKY
Закінчилася зустріч домашнім завданням кожному із учасників та врученням сертифікатів.
Варто зазначити, що по проходженню всього навчального блоку даного тренінгу (планується ще мінімум дві зустрічі) учасники отримають сертифікат Міністерства освіти.
Приємним є той факт, що учасники даного навчального процесу змотивовані на пізнання люди різної вікової категорії: від студентів 2-го курсу, викладачів університетів до людей, які у своїй професії вже є першокласними спеціалістами не перший десяток років.
Це не може не радувати, адже психологи – це ті люди, які ніколи не повинні стояти на місці. Рух вперед – це їх професійний обов’язок!
tePK4-arq1c