Спільне засідання кафедр педагогіки УДПУ ім. П.Тичини та ВДПУ ім. М.Коцюбинського

2 листопада 2015

29 жовтня відбулася спільне засідання кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та кафедри педагогіки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Засідання відкрив ректор Уманського державного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний. Розпочав роботу спільного засідання завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту доктор педагогічних наук, професор Олександр Коберник.

Під час засідання розглядалися питання, які стосувалися впровадження інноваційних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій у практику вивчення педагогічних дисциплін.

У рамках засідання для викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та колег із Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було проведено майстер-клас доцента Надії Стеценко «ІКТ у вивченні педагогічних дисциплін» та майстер-клас доцентів Людмили Роєнко та Валентини Бойченко «Інтерактивне вивчення педагогічних дисциплін у контексті розвитку критичного мислення студентів ».

Цікавим для викладачів та студентів факультету соціальної та психологічної освіти був майстер-клас доцента Василя Каплінського (ВДПУ) «Технологія розв’язування педагогічних задач».

Сподіваємось, що таке спільне засідання – це ще один крок на шляху підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки викладачів та студентів, опанування новітніми унікальними методами досліджень, забезпечення інформаційного обміну. Обидві сторони визнають важливість та потребу такої співпраці, і тепер у нас багато роботи, що обіцяє бути плідною і цікавою.