У Черкасах відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів серед молоді

2 листопада 2015

29 жовтня 2015 року у рамках  проведення заходу «ДЕНЬ КАР’ЄРИ /PROFI DAY» Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

І місце у номінації «Соціальний проект» зайняла команда студентів факультету соціальної та психологічної освіти з проектом «Спортивно-патріотичний табір «Козацький курінь» (Гулий Роман, Зінченко Євгенія, Мєхова Дарія, Шевель Сергій, Уманець Ярина. Наукові керівники: д. пед. наук Гоменюк О. О. та к. пед. наук Перфільєва М. В.). Метою проекту є активний розвиток у шкільної молоді почуття  миролюбства, патріотизму, любові до інших людей шляхом залучення її до культурно-освітньої та спортивно-оздоровчої діяльності.

RtJHLwNX-io

unP1cBfXr9A

Вітаємо колектив з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!