Через творчість пізнаємо життя – долучаємося до мистецтва квілінгу

9 листопада 2015

Простір для нових ідей і творчості завжди знайдеться там, де мешкають життя і воля

С. Булгаков

Одним із напрямків діяльності Ценру соціальної та освітньої інтеграції «Без барєрів» є сектор «Творча майстерня». Адже творча самореалізація становить основну якість, невід’ємну характеристику  здорової людини. Так, за А. Маслоу, психічно здорова людина – це щаслива людина, яка живе в гармонії з собою, не відчуває внутрішнього розладу, любить навколишній світ, людей і творчо працює, реалізуючи свої здібності й обдарованість.

Тож 5 листопада 2015 року під керівництвом студентки 2 курсу факультету іноземної філології Каріни Дробот учасники центру та їхній гість, в минулому студент ФСПО, а сьогодні учасник АТО – Олександр Молотюк, отримали можливість навчитися володіти однією з наймодніших технік для інтер’єру декору – технікою квілінг.

DSC_0097

DSC_0044

DSC_0066

Квілінг (папероскручування) – це виготовлення паперових композицій із скручених в спіральки вузьких смужок паперу. З довгих спіралеподібних смужок можна створювати різні квіти або візерунки, якими згодом прикрашають листівки, альбоми, подарункові упаковки, фоторамки і так далі. Техніка квілінгу (паперова філігрань) зародилася на Сході. Це простий, але в теж час красивий вид рукоділля, що вимагає особливої уваги, терпіння і зосередженості.

DSC_0075

DSC_0079

DSC_0081

DSC_0086

DSC_0087

DSC_0091

DSC_0048

DSC_0072

Таким чином, кожний з учасників зміг виразити свою фантазію та емоційний стан через прості, але такі необхідні елементи – папір, ножиці та клей. На цьому зустрічі не зупинятимуться, адже в житті кожного завжди знайдеться місце творчості.

До нової зустрічі!