Артек-Буковель – дитячий табір оздоровлення й відпочинку

10 листопада 2015

image001

Чудовою традицією, є  проходження практики студентами ФСПО в літніх оздоровчих таборах. Одним із таких таборів є МДЦ « Артек – Карпати –Буковель». такі студенти як : Макаров Олексій , Ігнатов Вадим , Площук Богдан , Мєхова Даша, Мельничук Аня , Мельничук Ірина, Нешенко Вікторія мали можливість працювати в таборі «Артек-Буковель», де вони змогли поповнити свій педагогічний досвід, найкращими традиціями Артеківської школи, та помилуватись красою Карпат.

image002

Проходження практики саме в таких таборах є важлим для студентів , кожен студент має змогу проявити себе як педагогічно так і творчо, безліч тематичних вечорів, заходів, дозволяють розглянути особистість дитини всебічно, що є важливим для студентів нашого факультету.

image003

image004

Програма табору дозволяє всебічно розвинути детину як творчо так і спортивно, в таборі «Артек – Буковель» все спрямовано на корисний та оздоровчий відпочинок дитини. Безліч спортивних змагань, походи в гори, розваги та атракціони, дозволяють дитині поринути в невиличку казку під назвою «Артек – Буковель».

image005

image006

image007

І саме в реалізації всіх вище названих цілей допомагає педагогічний колектив табору, який формується майже на половину студентами нашого університету , в тому числі студентами ФСПО, тому бажаємо всім вам наснаги в навчанні та обов’язково потрапити в педагогічний колектив табору «Артек –Буковель».