Стартував п’ятиденний тренінг «Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї»

10 листопада 2015

На базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стартував п’ятиденний тренінг «Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї».

image001

Тренінг відбувається у рамках проекту «Реформа соціальних послуг: розвиток потенціалу фахівців для підвищення якості соціальних послуг для вразливих сімей та дітей», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України при підтримці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

image002

Одним з тренерів є старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи кандидат педагогічних наук Ісаченко Вікторія.

image003

Учасниками тренінгу стали фахівці соціальної роботи  із обласних, районних та міських соціальних служб, управління праці та соціального захисту населення.

image004

Метою тренінгу «Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї» є підвищення професійної компетентності  спеціалістів соціальної сфери  щодо  впровадження інноваційних методик та технологій в соціальній роботі, зокрема здійснення оцінки потреб дитини та її сім’ї в процесі ведення випадку, планування роботи на основі її результатів, а також – документування цього процесу.

image005

image006

image007

image008

image009