ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ КОМПОНЕНТ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

13 листопада 2015

10 листопада 2015 року студенти 3 курсу, які навчаються за напрямами підготовки: 6.130102 Соціальна робота та 6.030103 Практична психологія, взяли участь у роботі настановчої конференції з питань організації та проходження навчально-технологічної практики.

DSC09396

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та кафедри психології. Зокрема, Міщенко М. С. зазначила, що метою практики є детальне ознайомлення студентів зі специфікою і напрямками роботи окремих навчально-виховних закладів, де працюють практичні психологи; проведення психолого-педагогічного обстеження і підготовка різноманітних просвітницьких та психопрофілактичних заходів у закладах проходження практики.

Було з’ясовано основні завдання навчально-технологічної практики, серед яких: ознайомлення з основними напрямками і завданнями професійної діяльності практичного психолога, нормативними документами, які регулюють роботу психологічної служби; здійснювати просвітницьку та профілакичну роботу у навчально-виховному закладі; вміти організовувати і здійснювати діагностичне обстеження; використовувати в дослідніцькій діяльності методи; здійснювати аналіз результатів дослідження.

Роєнко С. О. проінформувала студентів, які навчаються за напрямом підготовки: 6.130102 Соціальна робота, що вони будуть проходити практику на базі Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Уманської районної державної адміністрації, комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані» Черкаської обласної ради, Управління праці та соціального захисту населення м. Умані та ін.

Під час практики студенти закріплюватимуть та поглиблюватимуть теоретичні знання з соціальної роботи, одержані при вивченні відповідних курсів та набуватимуть досвіду практичної соціальної роботи з різними категоріями населення та в різних галузях соціальної сфери.

Бажаємо студентам успішно виконати завдання, передбачені програмою практики, та удосконалити свою професійну майстерність!!!

DSC09405

DSC09397