Науково-практичний круглий стіл «Сімейний етикет – запорука щастя родини»

17 листопада 2015

На факультеті соціальної та психологічної освіти за участі Студентського наукового товариства було організовано та проведено круглий стіл на тему: ««Сімейний етикет – запорука щастя родини». Модератором заходу була координатор Студентського наукового товариства Альона Завалко.

lf568SbWhFM

Вступне слово виголосила кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко, яка наголосила на законодавчих аспектах сім’ї

Також виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Заєць Світлана Сергіївна

Студенти які приймали участь у круглому столі підіймали дуже важливі теми які стосуються сім’ї.

KPPQ1AILEuM

Наприклад Телейчук Ірина запропонувала до обговорення тему стосунки батьків з дорослими дітьми , яка викликала багато емоцій та запитань.

Лісяна Аліна виступала з доповіддю на тему «Етикет сімейних взаємовносин».

Варто також звернути увагу на доповідь Завалко Альони –  ІДЕАЛЬНА СІМ’Я: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ? У якій вона у повній мірі обґрунтувала поняття ідеальної сім’ї та які аспекти впливають на створення сприятливого клімату та поваги в сім’ї

-QrmzVFpm8E

Також в круглому столі приймали участь

Кокоша Антоніна ПОЗИТИВНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛІМАТ ВІДНОСИН МІЖ ПОДРУЖЖЯМ – ЗАПОРУКА ПРОЦВІТАННЯ СІМ’Ї

Чупіна КатеринаГЕНДЕРНІ ВІДНОСИНИ У СІМ’Ї

Розкидана ТетянаКУЛЬТУРА СПІЛКУВАННЯ ПОДРУЖЖЯ В СІМ’Ї

Загоруйко Віолетта –  СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ – ВАЖЛИВИЙ ЗАСІБ ВИХОВАННЯ

Тодоровська Олена ПРАВИЛА ЩАСЛИВОГО СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ

Цихоня Світлана –  ОСОБЛИВОСТІ СПІЛКУВННЯ ДИТИНИ З БАТЬКАМИ

Барабаш Анна ВЧИНКИ ЯКІ ЗМІЦНЮЮТЬ АБО РУЙНУЮТЬ СІМЕЙНІ СТОСУНКИ?

Полюга ТетянаВЗАЄМОВІДНОСИНИ ДІТЕЙ РІЗНОГО ВІКУ В СІМ’Ї

Будегай Вікторія ДОТРИМАННЯ СІМЕЙНОГО ЕТИКЕТУ – ЗАПОРУКА БАГАТСТВА КРАЇНИ

_H5RsgAzpcs

8o7wlxxyvAc

Загалом інформація, яка пролунала на круглому столі, була досить актуальною, корисною та змістовною, оскільки всі питання які прозвучали стосувалися сфери інтересів студентів факультету.