19 листопада на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась одна з найвизначніших подій в його історії – 10 років ФСПО

23 листопада 2015

19 листопада на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась  одна з  найвизначніших подій в його історії – 10 років ФСПО.

Свято зібрало велику родину факультету в актовій залі, яка на 2 години стала потужним швидкісним мобільним  потягом, початковою точкою відправлення якого був 1930 рік – заснування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а кінцева – сьогодення.  Провідник потягу – Олена Устенко та машиніст – Площук Богдан.

_DSC4414

Багато чого за цих 10 років відбулось, є що згадати…

З вітальним словом виступила перший декан – Ткачук Лариса Василівна, яка поділилася власними спогадами з історії факультету за часи свого керівництва.

_DSC4301

Слова вітання в честь дня народження висловили завідувачі кафедр, яких на факультеті є три – Коберник Олександр Миколайович – завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, доктор педагогічних наук, професор

_DSC4321

Сафін Олександр Джамільович – завідувач кафедри психології,  доктор психологічних наук, професор

_DSC4324

та Албул Ірина Володимирівна – в.о. завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент.

_DSC4325

Привітали відео-зверненням свій різний факультет  студдекани всіх років – Присяжнюк Яна, Мехова Дарія та Ребро Максим і всі присутні поринули в студентське життя факультету за всі роки.

Гарними окрасами свята стали виступи студентів – ансамблю «Візаві», Варикаші Аліни, Дацька Романа, Остропольської Світлани та команди КВН «Каркаде».

_DSC4316

_DSC4305

_DSC4362_DSC4362

_DSC4364

Впродовж всієї подорожі лунали привітання та спогади студентів-випускників про найяскравіші моменти свого студентського життя на ФСПО.

_DSC4387

Старости всіх академічних груп теж приєднались до привітань, вручивши український коровай декану та пригостивши ним гостей в залі.

_DSC4367

_DSC4370

Декан факультету Оксана Олексіївна Гоменюк в свою чергу привітала всіх з ювілеєм та побажала процвітання та успіхів факультету.

_DSC4376

Також були продемонстровані відео про підрозділи факультету:

  • Студентську соціально-психологічну службу;
  • Студентське самоврядування;
  • Національно-патріотичний табір для студентської молоді «ДІЯ»;
  • Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів»;

На завершення свята було проведено лотерею, в якій однакові шанси виграти мав кожен.  У всіх присутніх в залі був проїзний  квиток з індивідуальним номером, ведучі по черзі діставали виграшні номерки, а переможці отримували  свої призи, серед яких магніти, брилки та головний приз –  чашка з логотипом факультету. По завершенню всіх виступів було проведено патріотичний флешмоб, в якому взяли участь всі гості в залі.

_DSC4408

_DSC4394


_DSC4433

_DSC4453

Усі привітання, спогади та теплі слова на адресу іменинника сказані, залишилось тільки задути свічки на торті  та загадати бажання, саме таку місію було передано декану факультету.

_DSC4411

_DSC4425

Будемо сподіватися, що всі бажання Оксани Олексіївни обов’язково здійсняться)

Отож, з Днем Народження десятилітній велетню, з Днем Народження дорогий ФСПО.