Eminence (Erasmus Mundus)

23 листопада 2015

Будучи стипендіаткою програми Eminence (Erasmus Mundus) в Університеті імені Адама Міцкевича в Познаню (Республіка Польща), я отримала надзвичайні враження та цінний досвід інтеркультурного спілкування. Надзвичайні враження та збагачення професійного досвіду отримала взявши участь у роботі Літньої школи аспірантів за тематикою «Communication, culture, technology. Developing practical skills for modern academia» (6-13 вересня 2015р.).

n9-v2fXPJ2QЛекційний курс та практичні заняття, проведені на високому рівні з використанням сучасних начальних технологій, доповнились різними пізнавальними екскурсійними поїздками та завданнями, що були спрямовані на побудову та поглиблення культурної інтеграції. Знання та навички, отримані в процесі навчальної діяльності є надзвичайно важливими і корисними для впровадження на вітчизняних освітянських теренах.

qyfk9WtI3bQ

З нетерпінням чекаю офіційного початку навчального року, щоб поринути у активну міжкультурну співпрацю. З 1 жовтня розпочалась активна навчальна діяльність та опрацювання фондів польських бібліотек з тематики науково-дослідного проекту. Вдалими для дослідницької діяльності та встановлення міжкультурних зв’язків були поїздки в Гнєзно та Курнік. Атмосфера доброзичливості та привітності справляє надзвичайне враження від перебування в Польщі.

LAO1TMNWqmI