День відкритих дверей

30 листопада 2015

27 листопада близько дев’ятиста вступників з семи областей України (Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської, Хмельницької) відвідали день відкритих дверей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

_DSC4964

Перед майбутніми абітурієнтами виступили декани факультетів, завідуючі кафедрами, які ознайомили майбутніх абітурієнтів із особливостями навчально-виховного процесу на факультетах, з напрямками підготовки, матеріально-технічною базою університету, можливостями здобуття військової підготовки та стажування за кордоном. Гості мали можливість ознайомитись із УДПУ і під час переглядів презентаційних фільмів про університет, окремі факультети, отримати вичерпну інформацію про спеціальність, яка зацікавила найбільше.

Відбулися зустрічі з відповідальним секретарем приймальної комісії та представником центру реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (Київського регіонального центру оцінювання якості освіти). Випускники дізналися про особливості вступної кампанії 2016 року (метод Ангоффа, вагові коефіцієнти, пріоритети, подання електронної заяви на вступ), реєстрації на ДПА у формі ЗНО та зовнішнє незалежне оцінювання, отримали індивідуальні профорієнтаційні консультації. Абітурієнтів, зокрема, цікавила інформація про умови вступу та відмінності УДПУ від інших навчальних закладів.

Більш детальніше на сайті університету…