Захист стажерської практики студентами IV курсу

20 квітня 2017

12 квітня 2017 р. відбувся захист стажерської практики студентами IV курсу (45, 45с та 47 груп, денної форми навчання) факультету соціальної та психологічної освіти, які навчаються за напрямом підготовки «Соціальна педагогіка».

Захист практики проходив у формі державного іспиту в присутності комісії у складі: Кравченко О. О., Коляда Н. М., Роєнко С. О., Заєць С. С., Гребінь Л. О., Харченко Н. А., Гичко Ю. В., Філатова Т. С.

Захист практики має кілька етапів:

І. Представлення звітної документації в паперово-документальному вигляді та презентаційній формі.

ІІ. Усна відповідь на питання білету.

ІІІ. Практична частина – це проведення фрагментів виховної години та психокорекційного занняття.

Під час виступів студенти поділились практичним досвідом та щирими емоціями, і власними враженнями щодо проходження практики в школі в ролі, соціального педагога, психолога. Студенти добре впорались з такими завданнями: вироблення уміння спостерігати та аналізувати виховну та діагностико-психокорекційну роботу, яка проводиться з школярами в навчальному закладі; ознайомлення з сучасним станом навчально-виховної та діагностико-психокорекційної роботи школи, з передовим психолого-педагогічним досвідом; проведення в навчальному закладі соціально-психологічних занять із застосуванням різноманітних методів та інноваційних технологій; набуття професійного вміння вести спостереження за учнями та аналізувати виховну роботу соціального педагога та роботу практичного психолога; набуття досвіду в реалізації заходів щодо охорони здоров’я дітей;

Також студенти зазначили певні труднощі у роботі з батьками.

Варто відзначити, що студенти на належному рівні виконали завдання практики, при цьому були досить самокритичні, щирі і відверті. Це говорить про їхню відповідальність, внутрішні переживання. Під час захисту, завдяки співпраці викладачів та студентів склався гарний мікроклімат, взаєморозуміння та підтримка один одного.


Фото новини: