Студентська соціально-психологічна служба поповнює скарбничку добрих справ

21 квітня 2017

З 9 березня по 9 квітня 2017 року всі уманчани мали можливість долучитися до ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проходила з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання для дітей, які мають вади зору. Студентська соціально-психологічна служба Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини також долучилась до акції.

Волонтери служби з скриньками для збору коштів та інформаційними плакатами акції всього лише за два дні, збираючи кошти в стінах рідного вузу та вулицями міста, поповнили спільну скарбничку акції на суму   693 гривні 75 копійок. Дуже приємно, що в нашому суспільстві є небайдужі серця, які мають змогу і бажання допомагати  хворим дітям хоч і незначним, але наскільки необхідним власним внеском.

За підсумками акції студентська соціально-психологічна служба університету отримала відзнаку від Голови правління ВБФ «Серце до серця» Іщука Богдана, яку вручила начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Г.М. за активну участь в акції та небайдужість до суспільних проблем.

Такими ж подяками були нагороджені:

Координатор соціально-психологічної служби університету – Дацько Роман, заступник координатора соціально-психологічної служби університету – Маковецька Наталія, волонтери-активісти – Павлова Лілія, Кіблік Дмитро, Драган Наталія, Журавель Альона, Кокоша Антоніна та Баранська Наталія.

В подальшому сподіваємось на   таку ж плідну співпрацю. Адже, разом ми працюємо задля суспільного блага, і для нас звичайне  «Дякую» також має велике значення.