Відбулась Студентська науково-практична конференція «ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ»

24 квітня 2017

18 квітня Студентське наукове товариство спільно з Центром гендерної освіти організували та провели Студентську науково-практичну конференцію «ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ».

З вітальним словом виступила декан факультету соціальної та психологічної освіти к. пед. н., професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  – Кравченко Оксана Олексіївна та окреслила  тему «Стратегії сталого розвитку: гендерна рівність».

З доповідями виступили учасники СНТ:

Кокоша Антоніна – тема «ПРОБЛЕМИ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ У СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ТА ОПЛАТИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ», Барабаш Анна – тема «ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ І ЇХ РОЛЬ В ЖИТТІ МОЛОДДІ», Цихоня Світлана – тема  «ГЕНДЕРНИЙ АСПЕКТ КОМУНІКАЦІЇ» та Новак Анастасія – тема «ГЕНДЕРНІ ВІДНОСИНИ В РОДИНІ».

Координаторка Центру гендерної освіти Войтовська Алла Іванівна розповіла студентам про головні аспекти поняття «гендер» та «гендерна рівність», а також провела тренінг спрямований на толерантне ставлення до представників «ЛГБТ – спільнот».

Студенти  багато дискутували та висловлювали різні думки з приводу гендерної рівності та реалізації її основних засад в Україні. Приємно, що студентство не стоїть осторонь важливих соціальних проблем, зокрема питань гендеру.

Фото новини: