Активна діяльність центру профдіагностики, консультування та тренінгових технологій “Інсайт”

29 березня 2018

Центр профдіагностики, консультування та тренінгових технологій “Інсайт” активно продовжує свою діяльність у напрямку роботи зі старшокласниками. 26. 03. 2018 року мали нагоду приймати в своїх  стінах учнів Цибулівської загальноосвітньої школи Монастерищенського району та учнів НВК  Уманська гімназія №2.
30 старшокласників 10 та 11 класів виявили  бажання скористатися можливостями нашого центру, а саме  комп’ютерної профдіагностики. Цікаво було спостерігати щиру зацікавленість в ході проходження діагностик, а ще більше в процесі індивідуальної консультації за результатами комплексу психологічних діагностичних методик орієнтованих на допомогу в  самовизначенні   шляху професійного становлення.
Учні, та класні керівники 10 та 11 класів висловили подяку за змогу скористатись можливостями центру “Інсайт” та виявили бажання щодо подальшої співпраці.