25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок!

28 листопада 2017

«Насильство щодо жінок є, мабуть, найганебнішим порушенням прав людини. І, мабуть, найбільш поширеним. Воно не знає кордонів географії, культури або багатства. До тих пір поки воно триває, ми не можемо стверджувати, що відбувається реальний прогрес на шляху до рівності, розвитку та миру» (Кофі Аннан).

Гендерним центром Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», було організовано для студенток факультету заняття із самозахисту.

Сьогоднішній світ довкола нас, на жаль, часто сповнений насильства: жорстокість ллється на нас із екранів, ми бачимо агресивні образи в рекламі та ЗМІ, а останнім часом у країні відбуваються трагічні події, які торкаються кожної і кожного.