5 вересня – Міжнародний день благодійності. Вітаємо!

5 вересня 2014

Віддавай світові найкраще, що в тебе є, і цього може ніколи не вистачати.
Все одно віддавай світові найкраще, що в тебе є.

Мати Тереза

У грудні 2012 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 вересня (день смерті Матері Терези) Міжнародним днем благодійності.  Саме у започаткуванні цього дня Асамблея переслідувала ціль заохотити благодійність за допомогою освіти та підвищення рівня обізнаності. І нашому університету, як осередку добрих людей, є чим пишатися. У 2010 році на базі факультету соціальної та психологічної освіти була заснована Студентська соціально-психологічна служба.

348a53fa2cc9fb3cc86ea61cca6f4222_motherteresa

Саме на благодійність і була спрямована перша соціальна акція під назвою “Збір речей для вихованців інтернатних закладів”. Загалом студенти-волонтери  приймають участь у різних акціях як на рівні міста, так і на рівні університету, співпрацюють з дитячими будинками та реабілітаційними центрами м. Умань. Волонтери займаються з дітьми, малюють, ліплять, розвивають фантазію, влаштовують їм різні розваги на свіжому повітрі, наприклад: “Великі перегони маленьких індіанців”, “Велоперегони”.

logo

Волонтер – це людина, що володіє певними особистісними характеристиками, зокрема такими, як готовність допомогти, небайдуже ставлення до навколишнього життя і людей, жертовність, висока самоорганізованість, відповідальність за себе та інших, енергійність та готовність завжди йти до кінця.

20

Наші волонтери приймають участь у різних благодійних акціях, зборах теплих речей, іграшок для дітей. Організовують різні конкурси та акції, зокрема такі, як «Кращий волонтер року», Всеукраїнська акція “Серце до серця», розробляють різноманітні  проекти для розвитку міста та суспільства, організовують студенське дозвілля, зокрема похід першого курсу у Білогрудівський ліс, проведення  фотоконкурсу «Літо мрій», «Вільні обійми» в центрі міста, а до дня студента –  Стиляги, «Хелоуін».

85

91

52

96

Волонтери влаштовують  театрелізовані казки на День Святого Миколая для дітей, вихованців дитячих будинків, притулків та реабілітаційних центрів, різноманітні розваги в центрі міста для малечі до День захисту дітей. Ці акції приносять волонтерам дуже багато позитивних емоцій та море вражень. Що може бути краще за дитячі посмішки?

219

180

Покликання волонтерів студенської соціально-психологічної служби – творити добро просто так, бути корисним у цьому житті і показувати приклад небайдужості і доброчинності оточуючим! Не будьте байдужими, творіть добро!

15