Фестиваль психологічних тренінгів

3 квітня 2017

28-30 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Факультет соціальної та психологічної освіти (кафедра психології) спільно з Факультетом початкової освіти, Факультетом фізики, математики та інформатики, Факультетом дошкільної та спеціальної освіти у рамках співпраці з ДП УДЦ «Молода Гвардія» вперше проводили Фестиваль психологічних тренінгів. Модераторами виступали провідні психологи ГО Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціації.

Урочисте відкриття Фестивалю почалось з вітального слова декана факультету соціальної  та психологічної освіти доцента Кравченко Оксана Олексіївна, до якого також приєдналися завідувач кафедри психології професор Сафін Олександр Джамільович, відповідальна за стажування студентів та керівник педагогічних практик по університету доцент Гнатюк Оксана Володимирівна та заступник генерального директора з виховної роботи ДП УДЦ «Молода гвардія» Бездень  Василь Максимович. Далі запрошені тренери представляли майстер-класи, до яких вони запрошували учасників фестивалю: викладачів університету, студентів, психологів різних закладів та установ регіону.

У кожного учасника була можливість вибрати тренера, особистість якого найбільш цікава, чи майстер-клас відповідно до уподобань. Одночасно працювало 3 тренери.

28 березня

• паралель майстер-класів:
  1. «Особливості проведення арт-терапії по розмальовці-квесту «Невідома подорож по той бік Веселки»

Тренер: психолог, арт-терапевт, координатор мобільної групи ВПС РЦ св. Павла Ортинська Владислава.

1. «Робота з сенсорними матеріалами у арт-терапевтичному супроводі дітей та підлітків. Авторські методики «М’ячик-антистрес» і «Кульки ОРБІЗ»,

Тренер: психолог, арт-терапевт, волонтер мобільної групи ВПС РЦ св.Павла  Новикова Тетяна.

1. «Корекція нетипової поведінки і розвиток комунікативних умінь у дітей з особливими потребами (розлади аутистичного спектру, інтелектуальні і мовні порушення)»

Тренер: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психіатрії, наркології, психології та соціальної роботи ОНМедУ Кривоногова Оксана.

• паралель майстер-класів:
  1. «Лялькотерапія – чарівні іграшки з помпонів»

Тренер: психолог, арт-терапевт волонтер мобільної групи ВПС РЦ св. Павла Ігнатович Ольга.

1. «Профілактика девіантної поведінки пубертатного періоду» (Статеве виховання) Кінотренажер

Тренер: психолог, арт-терапевт, координатор мобільної групи ВПС РЦ св.Павла Ортинська Владислава.

1. «Казкотерапія з дітьми та підлітками у подоланні наслідків психотравмуючих подій»

Тренер: психолог, арт-терапевт,керівник ВПС “РЦ св.Павла”, одеського осередку ВГО “Арт-терапевтична асоціація України” Реброва Катерина.

• березня
  • паралель майстер-класів:
  1. «Робота з метафорами та асоціаціями. Виготовлення власного метафоричного матеріалу»

Тренер: психолог, арт-терапевт, волонтер мобільної групи ВПС РЦ св.Павла Новикова Тетяна

1. «Практика психологічної підтримки дітей, що пережили психотравмуючі події»

Тренери: Ортинська Владислава, арт-терапевт, координатор мобільної групи ВПС РЦ св. Павла, психолог, арт-терапевт волонтер мобільної групи ВПС РЦ св. Павла Ігнатович Ольга

2   паралель майстер-класів:

Тренер: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психіатрії, наркології, психології та соціальної роботи ОНМедУ  Кривоногова Оксана

1. «Діагностика та подолання проявів стресових розладів у дітей та підлітків засобами арт-терапії»

1. «Корекція ігрової залежності у дітей»

Тренери: Ортинська Владислава, арт-терапевт, координатор мобільної групи ВПС РЦ св. Павла, Новикова Тетяна, психолог, арт-терапевт, волонтер мобільної групи ВПС РЦ св. Павла, Ігнатович Ольга, психолог, арт-терапевт волонтер мобільної групи ВПС РЦ св. Павла.