10 квітня 2017

«Мудре поєднання знань та досвіду поколінь»

27 квітня 2017 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбудеться IV Міжнародний фестиваль організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь» SAPIENTIA GENERATIONES приурочений до Всеукраїнського дня Психолога.

Анкета учасника

Інформаційний лист

Мета фестивалю полягає в інтегруванні новітніх психологічних технологій навчання у практичну діяльність науково-педагогічних працівників, молодих спеціалістів, аспірантів та студентів.

За допомогою майстер-класів, які проведуть провідні спеціалісти з різних галузей психології, Ви матимете змогу дізнатися та отримати безцінний досвід яким чином соціальний інтелект, емоційний інтелект і соціальна компетентність допомагають розуміти емоції і керувати ними, відобразити взаємозв’язок з вербальними здібностями і академічним інтелектом. А також побачити важливість знань про соціальну дійсність і  про себе, систему складних соціальних умінь і навичок взаємодії, своє місце в цьому світі, способи поведінки і поведінкові сценарії, соціальну орієнтацію, адаптацію, інтеграцію загально-соціального і особистого досвіду.

З нетерпінням чекаємо на Вас!

Детальну інформацію можна отримати у Олени Олександрівни кафедра психології (каб. 317)