Центр психологічного діагностування

Ми Вам пропонуємо!

Профдіагностичне тестування. Вибір майбутньої професії- це завжди дуже важливий крок. Якщо Ви сумніваєтеся в правильності вибору майбутньої спеціальності, скористайтеся можливістю провести індивідуальну консультацію. Вашій увазі будуть запропоновані класичні методи дослідження та сучасний психологічний інструментарій для більш точного визначення перспективного напрямку майбутньої професії. По закінченні консультації Ви отримаєте оброблені результати тестування і рекомендації психолога на фірмовому бланку.

Також  ми пропонуємо авторські тренінги різного спрямування, що включають в себе такі форми роботи: від спеціальних вправ, тематичних дискусій, медитації, аналізу конкретних ситуацій з життя до рольових, ділових ігор та психогімнастики. Даного роду заняття дозволяють досягти гармонії зі своїм «Я», розібратися в причинах реальних стресових ситуацій, визначитися з життєвою позицією і цілями на майбутнє.

Індивідуальні консультації з психологом дадуть Вам можливість віднайти гармонію з Вашим внутрішнім «Я», побороти свої страхи і просто отримати можливість зняти напругу та стрес.

Перейти на сайт центрy психологічного діагностування