Адаптація студентів до навчання в навчальному закладі

10 вересня 2015

Адаптація студентів до навчання в навчальному закладі має свої особливості. Входження молодих людей у вузівську систему навчання, набуття ними нового соціального статусу студента вимагає від них вироблення нових способів поведінки, що дозволяють їм найбільшою мірою відповідати своєму новому статусу.

Agax6QHPPoA

Не секрет, що успішний початок може допомогти студенту в його подальшому навчанні, позитивно вплинути на процес побудови відносин з викладачами та товаришами по групі, привернути до нього увагу організаторів наукових студентських товариств і лідерів різних творчих колективів та об’єднань студентів, активістів факультетської та вузівської громадського життя.

OC2b8zEUn20
Саме тому, в рамках адаптації студентів першого курсу 11 група ФСПО відвідала Осташівський став з метою проведення дружнього турніру з пляжного волейболу.

Метою походу стало створення сприятливої психологічної атмосфери у групі.

Завдяки командній грі студенти вчаться довіряти і підтримувати один одного, вирішувати поставлені завдання всією групою, а не індивідуально; здобувають навички співпраці та взаємодії.

MRagoKySNs4