Акція “За здоровий спосіб життя” та “День футболу”

19 вересня 2015

16-17 вересня на рівні міста проходила акція “За здоровий спосіб життя ” та “День футболу”.
Захід розпочався о третій годині , студенти факультету фізичного виховання провели цікаву розминку для сотні дітей, а далі почалось саме цікаве.

dSRtFp15zLo

Стадіон Іллічівець був поділений на квадрати, яких було 12, і на кожному з квадратів, дітей чекали волонтери та спортсмени з цікавими вправами та завданнями.

Головним завданням Студентської соціально психолгічної служби було провести профілактику шкідливого впливу тютюнопаління та зловживання спертних напоїв. Студенти волонтери заздалегіть продумали цікаві вправи для дітлахів. Серед них була одна з вправ (чому паління шкідливе саме для мене) кожен з маленьких спортсменів висловив свою думку.

Дехто з дітей говорив що паління впливає на легені, викликає рак, або як сказав Богдан: “- я , не курю тому, що це не адекватно”.
Кожен з малечі отримав позитивні емоції, які дали заряд енергії для подальшої роботи наших волонтерів.

В здоровому тілі здоровий дух! Рухайтеся більше, поки гарна та тепла осінь!

8p6Y--Hr6lY

cBBTxTg2rHI