БЛАГОДІЙНИЙ КНИЖКОВИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ТВАРИН

9 грудня 2015

На сьогоднішній день, як і у всі віки, добро і зло завжди існують поряд – поряд з нами, поряд і всередині кожного із нас. Добре, що переважна більшість молодих людей не хоче жити в світі, де панує жорстокість. Особливо хвилюють прояви деспотизму у ставленні до тих, хто сам себе не може захистити – до тварин.

555

Студенти нашого університету продемонстрували, що молоді глибоко небайдужа доля безпритульних тварин. Саме тому нещодавно в холі нового корпусу студентська рада УДПУ організувала благодійний книжковий ярмарок. На поличках можна було знайти книжки українських та зарубіжних авторів. Це були видання різних жанрів: корисні зразки науково-популярних видань і, звичайно, цікава художня літературу. Всі екземпляри користувались значним попитом як серед студентів, так і викладачів. До того ж, книги до продажу пропонувались за символічну ціну.

6555

Спільними зусиллями було зібрано понад 1300 гривень, які найближчим часом будуть переказані на рахунок міського благодійного фонду захисту тварин «Серце друга».

6557

Щиро дякуємо всім, хто взяв активну участь у акції. Тільки разом ми зможемо змінити цей світ на краще!