Cтуденти 2 курсу звітували про виконання завдань практики

18 вересня 2019

У вересні місяці на факультеті соціальної та психологічної освіти вже кілька років поспіль відбуваються захисти практик.

Минулого тижня студенти 2 курсу звітували про виконання завдань практики, яку вони проходили на прибудинкових майданчиках в рамках роботи Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй», який є спільним проектом управління праці та соціального захисту Уманської міської ради та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Звіти студентів-практикантів заслуховували керівники практики від факультету Роєнко С. О., Коблик В. О., Полєхіна В. М., Шаповалюк К. В.

У роботі звітної конференції взяли участь також фахівці із соціальної роботи відділення організації та надання соціальних послуг, в тому числі сім’ям з дітьми, учасникам АТО, їх сім’ям та внутрішньо переміщеним особам, Войтовська В. В. та Грінченко Т. В., які виконували функції керівників від бази практики.

Результати проходження практики студенти подали у формі презентації та звіту-доповіді. Студенти акцентували увагу на особливостях налагодження контакту з дітьми, і не лише з ними, а з їх батьками. Із захопленням розповідали про ті форми та види роботи, які використовували для забезпечення цікавого дозвілля дітей. Студенти відзначили, що діти із захопленням малювали, брали участь у різних конкурсах, активно долучалися до проведення ігор. Особливе зацікавлення викликали квести.

Під час захисту студенти неодноразово зазначали, що практика дала їм можливість навчитися долати комунікативні бар’єри, сприяла формування організаторських якостей, вони навчалися самостійно планувати роботу та виконувати поставлені завдання.