21 вересня стартує третя зміна Національно-патріотичного табору «ДІЯ»

19 вересня 2015

З 24 вересня 2014 року на факультеті соціальної та психологічної освіти функціонує Національно-патріотичний табір «ДІЯ». За рік роботи Табір провів дві зміни, в ході яких було реалізовано понад 50 патріотичних  акцій та заходів.

F5b6f12BpN0

Раді повідомити, що 21 вересня стартує третя зміна Національно-патріотичного табору «ДІЯ», приурочена до Міжнародного дня миру, який за резолюцією Генеральної Асамблеї прийнято відзначати саме 21 вересня.  Починаючи з цього дня на факультеті соціальної та психологічної освіти будуть проводитись акції збору гуманітарної допомоги військовим та переселенцям, заходи вшанування українських традицій та видатних діячів України,  інтелектуальні, соціальні акції, до яких можуть долучитись всі бажаючі!

Відкриття ІІІ зміни Національно-патріотичного табору «ДІЯ» відбудеться 21вересня о 16:00 на подвір’ї Нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини. На святкове дійство запрошуються всі бажаючі! Будемо раді бачити! Слава Україні!