День Святого Миколая – казкова подія

21 грудня 2015

День Святого Миколая – казкова подія. У цей день діти чекають на подарунки, в повітрі витає запах мандаринів і все навкруги сповнене дивами. Саме у цей день до міського будинку культури завітав Святий Миколай. Його з нетерпінням чекали усі слухняні дітки.

image001

Також у  гості до дітей прийшли казкові герої – лісові звірята, якими стали студенти-волонтери  факультету соціальної та психологічної освіти. Студенти підготували яскраву театралізацію, залучили дітей  до невеличкої казки-гри, розмальовували їх у різних чарівних персонажів та слідкували за їх чемністю.

Гарний настрій створили і самі дітлахи, які продемонстрували свої таланти та організаційні здібності. Святковий концерт приніс багато приємних вражень та позитивних емоцій, кожному припало до душі дивовижне дійство, адже діти вірили в чудо, звершуване святим Миколаєм, і вчилися милосердя у святого.

Наприкінці Миколай подарував дітям очікуванні подарунки та пообіцяв прийти наступного року.