Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій

21 грудня 2015

19 грудня православні люди всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця. Для дітей – це одна із найочікуваніших дат в році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими.

Подарунків в день Святого Миколая очікують усі діти. Не є  винятком і діти, які позбавлені батьківського тепла.

В Умані волонтери разом зі Святим Миколаєм завітали до мешканців дитячого притулку.

DSC_3694

Напередодні свята діти писали листи Святому Миколаю зі своїми мріями та бажаннями. А виконувати їх взялися дві уманчанки Надія Суха та Лілія Гребінь. Лише за два тижні вони зуміли реалізувати в життя 50 дитячих бажань.

Благодійна акція до дня Святого Миколая для дітей Умані стартувала з Києва. Уманчанка Надія Суха вже 10 років мешкає в столиці. Проте душа все одно тягнеться додому. Тому останні декілька років дівчина організовує благодійні акції в Умані. Допомагає їй в цьому подруга та волонтер Лілія Гребінь.

DSC_3599

Також приємно відзначити, що Лілія Олегівна є канд. пед. наук, викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи нашого факультету.

Дитинство закінчується там, де закінчується віра в чудеса. Тому ми вирішили продовжити якомога довше цю вірю для дітей, які позбавлені батьківського тепла. В кожної дитини є бажання, яке вона тримає в серці. Ми попросили написати про них у особистому листі до Святого Миколая, – розповідає Надія Суха.

DSC_3656

Коли ми їх читали, навіть плакали. Такими щирими та відкрити були ці послання. Діти листи розмальовували. Дехто хитрував, і писав по 2-3.
Допомагали придбати індивідуальні подарунки для дітей переважно кияни. А особливо працівники фірми, у якій працює Надія Суха.
Старші діти просили плеєри, а малеча– м’які іграшки, ляльки. Одна дівчинка попросила пригодницькі книги. Крім бажаних дарунків, діти отримали різноманітні солодощі.

Від проведеної роботи ми отримали величезне задоволення. Особливо, коли бачили щасливі очі дітей. Дуже вдячні всім, хто долучився до нашої акції, – продовжує Надія.
DSC_3624
Також долучилися до волонтерської акції і студенти факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини. Вони організували в університеті благодійний ярмарок, на виручені кошти від якого придбали для дитячого будинку декор, аби вихованцям там було ще затишніше.
Після привітань у дитячому притулку дівчата разом зі Святим Миколаєм відправилися до будинків пристарілих.
Ke59bZvRAEA
Для наших дідусів і бабусь ми принесли необхідні для них речі. Це, звісно, солодощі – який ж День Святого Миколая без них. Також передали білизну, шкарпетки, мило, шампуні  та інші засоби особистої гігієни, – розповідає Лілія Гребінь.
Їм наша увага дуже потрібна. Особливо в такий святковий день.

матеріал частково взято із ресурсу http://vch-uman.in.ua