День відкритих дверей

21 жовтня 2015

17  та 20 жовтня на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась зустріч з випускниками Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка.

IMG_0123

Декан факультету соціальної та психологічної освіти Гоменюк О.О. ознайомила майбутніх абітурієнтів з історією розвитку університету в цілому та основними напрямками діяльності факультету.

IMG_0046

Також, абітурієнти були ознайомлені з основними напрямами підготовки: «Практична психологія», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота. Детальніше дізнались про вибір додаткової спеціалізації (правознавство і облік у системі соціального захисту населення; менеджмент соціальної роботи; медична психологія; організація соціально-виховної діяльності в позашкільних закладах та оздоровчих таборах; асистент вчителя з інклюзивного навчання; фізичне виховання; PR-менеджмент), що розширює можливості подальшого працевлаштування.

IMG_0052

Бажаючі мали змогу відвідати «Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій», де пройшли тестування. Комп’ютерна програма охоплює 2500 професій, психолог розшифровує відповіді і визначається професія згідно Ваших індивідуальних можливостей і здібностей.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами була жвавою і цікавою для всіх.

IMG_0027

XTGrnNn5Sl0

 

RWCh0pixiho