Вітаємо з нагородами!

1 липня 2015

DSCN5299

З нагоди загальнодержаних свят, які відзначали українці 28 червня, в нашому місті відбулись урочистості та концертно-розважальна програма. Із найкращими побажаннями миру та добра до всіх присутніх звернувся в.о.міського голови Олександр Цебрій.

З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді очільник міста вручив нагороди та відзнаки. Серед нагороджених були і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Так, премією для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в Черкаській області нагороджена кандидат педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Олексіївна Гоменюк.

Вітаємо з  перемогою, бажаємо міцного здоров’я та нових творчих злетів!

DSCN5301

Лист Уманської міської ради направлений ректору  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Безлюдному Олександру Івановичу:
_____________________________________________________________________

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ

пл.Леніна,1,  м. Умань, Черкаська обл.,  20300,

тел. (04744) 3-70-84,

viddil_molodi@ukr.net 

25.06.2015 № 46

 

Ректору

Уманського державного педагогічного університету

імені Павла Тичини

Безлюдному О.І.

Шановний Олександре Івановичу!

З приємністю повідомляємо Вам про те, що кандидату педагогічних наук, декану факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Гоменюк Оксані Олексіївні присуджено премію для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в Черкаській області (протокол № 5 засідання комісії з розгляду клопотань, поданих на здобуття обласної премії для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області від 18.06.2015).

28 червня 2015 року, під час урочистостей, з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді, Гоменюк О.О. буде вручено сертифікат на отримання премії.

З вдячністю за співпрацю,
Начальник відділу                                                                     Н.В.Вдовиченко