У рамках роботи Національно-патріотичного табору “Дія”туденти 35 групи відвідали почесних ветеранів та довгожителів Уманщини

2 жовтня 2015

1.10.2015 року у рамках роботи Національно-патріотичного табору “Дія” студенти 35 групи факультету соціальної та психологічної освіти разом з начальником управління соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Галиною Михайлівною до Міжнародного дня ветеранів та людей похилого віку відвідали почесних ветеранів та довгожителів Уманщини.

ZdnDAHbWWrk

Старше покоління з великою милосердістю зусріло нас в своїх стінах, ділилися найціннішим- досвідом, знаннями, вміннями, мудрість та частували гостинцями.

Галина Михайлівна як депутат із задоволенням приймала побажання та слова подяки стосовно своєї клопіткої праці на посаді депутата. Звичайно ми не могли прийти з “пустими” руками й заручилися маленькими подарунками – найбільш вживані продовольчі товари, які часто жалкують купити собі “літні люди”.

Ця зустріч – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу.

6BMJ2LZQJJs

nMW4Fpu0JQA

g96kdre3ioY